Teklif Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduktan sonra gönderebilirsiniz. İşinizle ilgili formu en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız.

Yapılan başvuruların gizliliği

Yapılan başvurularla ilgili olarak firmamız gizlilik politikaları gereği kimse ile paylaşılmamaktadır. Yapılan başvurular en az 2 sene veri tabanımızda tutulmaktadır. Bu konu ile ilgili firmamız gizlilik politikalarına uyacağını garanti etmektedir. Kişilerin internet sitemizi ziyaret ettikleri alan adlarını toplarız. Bu veriler, eğilimleri ve istatistikleri görmek için derlenip analiz edildikten sonra elden çıkarılır. Herhangi bir kişisel bilgiyi üçüncü taraflara satmayız. Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler ve görüntüler, Evtek Zemin Sondaj şirketinin özel mülkiyetindedir. Öncesinde Evtek Zemin Sondaj ’ın yazılı izni alınmadan bu materyallerin herhangi birinin çoğaltılması, değiştirilmesi, başka bir yerde yeniden yayınlanması, dağıtılması ve gösterilmesi kesinlikle yasaktır.

Garanti Sınırlandırması

Evtek Zemin Sondaj  bu internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu ve güvenilirliğini garantilemek için çaba sarf etmektedir. Ancak, bu sitede yer alan bilgiler bir garanti verilmeden sunulmuştur. Evtek Zemin Sondaj , ürünlerinin herhangi bir özel amaç için ticarete elverişlilik veya uygunluk durumu dahil olmak ancak bununla sınırlı olmamak üzere, ister açık ister örtük şekilde olsun, bu internet sitesiyle ilgili herhangi bir konuda hiçbir tipte garanti sunmamaktadır. Evtek Zemin Sondaj , bu internet sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar veya yaralanmadan sorumlu tutulamayacaktır (örneğin virüsler, kesintiler, yanıltıcı bilgiler, dosyaların silinmesi, eski bilgiler ve doğal afetler). Hasarlar konusunda sorumluluk alınması gerektiğini öngören ülkelerde ise Evtek Zemin Sondaj ’ın sorumluluğu, yasalarla çizilen çerçevenin ötesine geçmeyecektir.

 Ticari Marka

Evtek Zemin Sondaj  bu internet sitesinde çeşitli ticari markaları ve tescilli patentli özel mülkiyetli markaları kullanmaktadır. Bu marka adları, Evtek Zemin Sondaj  ürünlerinin ve hizmetlerinin sahip olduğu kalite farkını gösterir. Bunlar ulusal ve uluslararası kanunlar uyarınca kopyalama ve simülasyon koruması altındadır. Bu sitede belirtilen tescilli ticari markalar, önceden yazılı izin alınmaksızın yeniden üretilemez, kullanılamaz, değiştirilemez veya dağıtılamaz. Evtek Zemin Sondaj bu hizmet kullanım şartlarında istediği zaman değişiklik veya güncelleme yapma hakkını saklı tutar.