Hakkımızda

Hakkımızda

Evtek Zemin Sondaj’ın doğuşu, 2015 yılında kurulan ve günümüzde Türkiye’nin önde gelen firmalarının arasındaki yerini almış kısa zamanda adından söz ettirmiştir. Hızlı büyüme ve faaliyetlerde çeşitlilik getirmiş,Evtek Zemin Sondaj, jeoloji, jeofizik, temel ve zemin mühendisliği taahhüt işlerinde uzman bir kuruluş olarak resmen Evtek Zemin adı ile yeni kimliğine kavuşmuştur.

Evtek Zemin’in ana çalışma konusu olan Jeoloji, Jeofizik, temel ve zemin mühendisliği bölümlerde Yetkin Mühendisleri ile Türkiye’nin büyük firma, kurum ve kuruluşlarına mühendislik danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sahip olduğu makina ve bilgi birikimi ile müşterilerine uygun hizmeti ve kaliteli bilgiyi verebilmek maksadı ile Evtek Zemin Sondaj Sloganın Her Zaman Her Yerde olarak seçmiştir. Bu slogan ile müşterilerinin sorularını ve müşterileri nerede olursa olsunlar ve ne zaman olursa olsun cevaplamak, çözüm getirmek ve karlıklıklarını sağlamak hedefini kendine görev edinmiştir

Hizmetlerimiz

HER ZAMAN HER YERDE

Ayrıca bize www.forekazık.com ve www.forekazık.tv adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

step_one
1

Teklif Değerlendirme

Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra kısa süre içerisinde size bir teklif sunarız. Bu süre bize iş ile ilgili ne kadar detaylı bilgi vermişseniz o kadar kısa sürede size dönebiliriz. Elimizdeki personel, makina ve ekipman ile işinizi değerlendiririz.

2

Proje Geliştirme

Birinci aşamadan sonra sizin projenizi ne kadar zamanda bitirebileceğimizi süre olarak hesaplarız. Bu süre içinde hangi yöntemler kullanılacak bunu teklifimize ekler size en yakın tarihi veririz. Kalite politikamız gereği size optimum yöntemleri sunarak kâr etmenizi sağlarız.

step_two
step_three
3

Sunum ve Onaylama

İkinci aşamadan sonra sizin için geliştirdiğimiz iş teklifini size sunarız. Sunduğumuz teklif sizin için en kârlı teklifse, teklifimiz onaylamanızı bekler. Onay aşamasından sonra profesyonel ekibimiz ve teknolojik alt yapımız ile işe koyuluruz.

Ayrıca bize www.forekazık.com ve www.forekazık.tv adreslerinden de ulaşabilirsiniz.