Fore Kazık Projesi

Fore Kazık Projesi

Sayın Ziyaretçimiz, size bu sayfamıza fore kazık projesinin nerelerde kullanıldığı ve nasıl hazırlandığı ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz.

Öncelikle Fore kazık nedir sorusu ile ilgili bu bağlantıya tıklayarak fore kazık nedir sorusuna cevap alabilirsiniz. Daha sonra size bu projeler ile ile ilgili bazı görsel ve katıldığımız projelerden örnek videolarla anlatım sağlamaya çalışacağız. Ülkemizde yapılan fore kazık imalatları ile ilgili proje çalışmaları öncelikle zemin etüd projeleri ile başlamaktadır.

Proje başlangıcında yapılan zemin etüdü çalışmaları proje için önem arz etmektedir. Yapılan zemin etüdü çalışması eğer uygun değilse muhakak fore kazık projesi için özel olarak yapılmalıdır. Yapılacak proje bu projenin üst yapı yükleri ve zemin parametreleri ile kesin bir uyum ile yürütülmelidir. Aksi halde ülkemizde yapılan ve bir çok kez de medyaya yansıyan ölümcül hatalara maruz kalınılabilmektedir. Yapılan proje için sağlıklı bir zemin etüdü ve sağlık bir geoteknik proje projeniz için hayati bir önem arz etmektedir.

Fore Kazık Projesi örneği

Fore Kazık projeleri geoteknik ve jeoloji bilimleri ile doğrudan bağlantılı olup inşaat altyapı işlerinde önemli yer ve zaman tutmakdadır. Fore kazık ile ilgili bu projelerde Evtek Zemin Sondaj her zaman sizlere uzman kadro ve tecrübesi ile yardım sağlayabilmektedir. Ayrıca uygulama danışmanlık hizmetlerimiz ile de yapılan, yapılacak olan ve yapmayı plandığınız projelerde sizlere en ekonomik geoteknik çözümü getirebilecektir.

Faliyet alanlırımız içerisinde yer alan geoteknik projeler (fore kazık projeleri, jet grout projeleri, ankraj projeleri, kaya bulonu projeleri, iksa projeleri, zemin iyileştirme projeleri) kapsamında sizlere en doğru kararı, en doğru ekonomik veriler ışığında aldırabilmekteyiz. Mühendislik dalları içerisinde yer alan inşaat, jeoloji, jeofizik ve geoteknik alanlarında bünyemizde bulundurduğumuz uzman ekip ile size en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi taahhüt etmekteyiz.

Fore Kazık projeleri için bize  +90 226 814 17 73 nolu telefondan veya info@evtekzemin.com adresinden mail yolu ile de ulaşabilirsiniz.

Bize ayrıca www.forekazık.com veya www.forekazık.tv adreslerinden de ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap